30 grudnia 2015

Kolory przewodnie 2016

Po odważnej Marsali (kto pamięta taką małą Helen?), Instytut Pantone stawia w przyszłym roku na klasykę.
  

Słynna korporacja zajmująca się identyfikacją kolorów wydała raport na temat barw, które będą modne w sezonie wiosna-lato 2016. Rose Quartz i Serenity, czyli po prostu róż i błękit, to kolory które zdominują wszystkie kolekcje bez względu na wiek i płeć (w przyszłym roku będzie "rządził" uniseks). 

Nie mając bladego pojęcia o nadchodzących trendach kupiłam kilka dni temu sandałki na lato dla Dziewczynki. Stosunek cena : jakość, jak marzenie, więc polecam Waszej uwadze markę Pom d'Api.


Sprawdziłam już wszystkie rodzaje oferowanych przez tę markę bucików (stali bywalcy bloga pamiętają na pewno kwiatowe sandałkichabrowe trzewikiczarne trampki oraz kozaczki w stylu grunge), więc zakupy on-line robiłam bez obaw. A że rozpoczyna się własnie czas największych przecen warto zapolować na buciki, którym nie tylko my dajemy pierwsze miejsce na podium dziecięcego obuwia.

W Pom d'Api robią buty dziecięce od 1870 roku. I robią to dobrze. Na to, by powstała jedna para ręcznie robionych bucików z jabłuszkiem w logo, potrzeba 200 czynności. Nie tylko to usprawiedliwia wysoką cenę. Buciki są praktycznie niezniszczalne. Mają piękne kolory, wygodne zapięcia, wzmacniane szwy i pogrubiane podeszwy, i w przeciwieństwie do Roczków, nie widać po nich intensywnego użytkowania. W jednej parze wychowa się niejedno dziecko ;) Rozmiarówka standardowa, dla porównania napiszę, że buciki wypadają ciut mniejsze niż Emelki.
Marka dostępna w Zalando i Sarenza.


Rajstopki Dziewczynki (Jacadi), połączenie błękitno-różowych pastelowych prążków, też jak się okazuje na czasie. Ciocia A. lepiej nie mogła trafić ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...