24 listopada 2015

Bout'Chou od Monoprix

W garderobie Dziewczynki zagościły ciepłe i ultralekkie buciki francuskiej marki Bout'Chou. Otworzyłam paczkę i zrewidowałam pogląd,  o tym, że "prawie robi wielką różnicę". W tym wypadku jest inaczej...


Bout'Chou to marka odzieżowa dostępna we francuskiej sieciówce Monoprix. Te ubranka nigdy nie zawodzą. Są bardzo dobre jakościowo i przystępne cenowo. W sezonie przecen obniżki sięgają do 75%. Ubranka Bout'Chou moje dzieci noszą od urodzenia, ale na zakup butów tej marki zdecydowałam się po raz pierwszy. Dziewczynka nie zauważa, że ma je na nogach. To chyba z powodu piórkowej wagi. Wyglądają prawie jak słynne Ugg i Emu, mają ciepłą i bardzo przyjemną w dotyku wyściółkę (w dotyku przypomina futerko królika). W całości wykonane z materiałów syntetycznych. Na pewno nie zniosą dobrze kontaktu ze śniegiem i deszczem, więc spacery po kałużach wykluczone. Na suchą i mroźną pogodę będą za to idealne :)
Bardzo podobne buciki (w wersji na śnieg) oferuje Primigi


Poniżej tunika Bout'Chou i Dziewczynka w welurowych śpiochach tej samem marki - jeszcze po po starszym bracie :)Chłopiec sierpień 2009 (16 mcy), Dziewczynka listopad 2015 (19 mcy)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...