3 marca 2015

POSTer

Lubię piękne przedmioty i staram się otaczać nimi na co dzień. 
Kawa? Koniecznie w ładnym kubku. Pościel? Oczywiście nie tylko dobra jakościowo, ale z estetycznym wzorem i w pasujących do siebie barwach. Pojemnik na zabawki? Praktyczny, ale i o oryginalnym kształcie.
Swoje umiłowanie rzeczy ładnych przenoszę na wszystkie sfery i przestrzenie życia - od kuchni poczynając a na sypialniach dzieci kończąc.


Mój patent na ciekawe wnętrze? Estetyczny plakat w ładnej ramie. Ale nie taki kupiony w sklepie na literę „I” (który skądinąd kocham), ale wyszperany w antykwariacie, w sklepie z plakatami (ale nie reprodukcjami) lub zamówiony u grafika, który takie plakaty tworzy. Pasujący do wnętrza, do właściciela i do reszty pomieszczenia. O tematyce dziecięcej w pokoju malucha i z dawką humoru - na przykład w łazience. 


Jestem absolutną fanką wszelkiego rodzaju plakatów. Uważam, że dzięki nim, ascetyczne z pozoru pomieszczenia nabierają charakteru, magii i stają się bardziej oswojone. I choć ściany w bieli lub szarościach to trudna do podważenia baza każdego wnętrza, to kolor (w rozsądnej ilości) staram się przemycać w dodatkach. Plakaty są jeszcze jednym ze sposobów „pokolorowania” pomieszczenia.
Plakaty w pokoju Helen zakupiłam u polskiej graficzki. Cena niewysoka, wsparcie rodzimych artystów i same korzyści płynące z powyższego: ujarzmiona i oswojona przestrzeń oraz ogromne zainteresowanie Helen oprawionym w ramę pyszczkiem lisa :)


5 komentarzy:

 1. Vader jest najlepszy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki! I najważniejsze, że przekaz działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie super, mam problem ze wskazaniem najlepszego... Chyba ten z parasolem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plakat z parasolem jest dokładnie rok starszy ode mnie :)
   Cieszę się, że się Wam podoba :)

   Usuń
  2. Plakat z parasolem jest dokładnie rok starszy ode mnie :)
   Cieszę się, że się Wam podoba :)

   Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...