13 marca 2015

AkwareLOVE kredki Mondeluz - konkurs

Kredek nigdy dość!
Zwłaszcza gdy okazują się produktem 2 w 1.


Mamy dla Was zestaw 18 wyjątkowych kredek akwarelowych Mondeluz (Koh-i-noor). Są idealne do tradycyjnego kolorowania ale także do rozcierania pędzelkiem. Wystarczy parę kropli wody, by rysunek wykonany kredkami Mondeluz zamienić w akwarelowy obraz. Efekty są bajeczne i wprawiają dzieci w stan euforii. Przetestowałyśmy.
Kredki rysują na każdym podłożu ale technikę na mokro lepiej stosować na grubszym papierze. Z rysunków wykonanych na kartkach do ksero mogą się zrobić fale Dunaju :)


Informacja ze strony producenta:
Kluczowe składniki kredek akwarelowych MONDELUZ są luksusowe, najwyższej jakości, a dosonale rozproszone pigmenty starannie dobrane i nabyte u słynnych producentów na całym świecie. Ich odporność na promienie słoneczne i aplikowana koncentracja również wpływa na końcowy efekt i trwałość wykonanej pracy. Innym ważnym składnikiem jest biała glinka (wybielony kaolin), zwykle najwyższej jakości i precyzji.

Daje to naszym kredkom, po dodaniu spoiw i innych składników, nieprześcignioną umiejętność jedynego w swoim rodzaju kreślenia na papierze lub innym podłożu. Inny ważny odczynnik formuły zapewnia doskonałą rozpuszczalność wszystkich składników. Malowanie akwarelami jest możliwe po dodaniu nawet kilku kropli wody, rozprowadzonymi przy pomocy delikatnego pędzla. Sposobów, albo raczej technik aplikacji jest wiele. Na papierze można rozmywać kreski, kolorowy pył (uzyskany przy pomocy papieru ściernego) lub strużyny (uzyskane przy pomocy noża lub temperówki). Dzięki średnicy wkładu, 3,8 mm, produkt ten dostarcza wiele możliwości artystycznych dla każdego użytkownika, a szlachetne drzewo, 
z którego wykonane są kredki, umożliwia łatwe temperowanie.

Żaden składnik, użyty do produkcji pasteli, nie zawiera toksycznych lub szkodliwych dla życia substancji, zatem końcowy produkt jest odpowiedni dla każdej kategorii wiekowej.Aby stać się właścicielem zestawu kredek Mondeluz wystarczy: 
1) polubić Koh-i-noor i Petit bon ton na FB
2) udostępnić plakat konkursowy na swojej tablicy FB (publicznie)

Konkurs trwa do 20 marca Zwycięzcę - tak jak poprzednio - wyłonimy na zasadzie losowania za pośrednictwem random.org dzień po zakończeniu konkursu. Powodzenia!


Konkurs wygrywa:Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...