14 stycznia 2015

Konkurs Blog Roku 2014 wygra...

Dzisiaj rusza konkurs na najlepszy blog 2014 roku. Nie wiemy, kto weźmie udział, wiemy za to, kto najbardziej zasługuje na wygraną w kategorii parenting (tłumacząc z polskiego na nasze: w tematyce dziecięcej).


Oto nasza piątka wspaniałych, w kolejności alfabetycznej. Jeśli znajdziecie chwilę zajrzyjcie pod niżej wskazane adresy. Jesteśmy pewne, że dodacie je do "ulubionych".


Klocek i Kredka - czyli mama Bolka plus styl i zdjęcia najwyższej próby. Tam nawet recenzję produktu czyta się jak literaturę z górnej półki. Lubimy! Najbardziej za wpisy "czytaczkowe". A to już po prostu majstersztyk!

Makóweczki - urocze Maczki i Marlena, którą podziwiamy za skórę nosorożca i za to, z jakim dystansem przyjmuje lawinę hejtu. Jest naprawdę dobra w tym co robi. Jest pracowita. Można ją kochać, można nienawidzić, na pewno nie można przejść obok jej bloga obojętnie.


Minimaliv - porywające zdjęcia i odpowiedzialne społecznie teksty na które warto czekać nawet tygodniami. Interesujące i poruszające. Blog więcej niż parentingowy. Bez lokowania produktu, za to z głębokim przesłaniem.

Mo bloguje - Mo jest po prostu bio :) Poza tym "blisko, eko i wege". Zdrowo ją czytać. Kopalnia wiedzy o chustach i rodzicielstwie bliskości a jednocześnie najbardziej kolorowa głowa w rodzicielskiej blogosferze.


Szafa Tosi - być może w tekstach Julii brakuje kilku kropek i przecinków. Być może... nie jesteśmy jednak pewne, bo nie sposób sprawdzać poprawności językowej w tekstach, które łapią za serce. 


W komentarzach czekamy na Wasze propozycje. Gdzie zaglądacie? Dzielcie się tym, co dobre. 

6 komentarzy:

 1. Znam wszystkie :) Lubię jeszcze Nebule, Szafeczkę, Vivi&Oli.

  OdpowiedzUsuń
 2. A wy skąd znacie już wyniki? ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, Cui z fusów wywróżyła ;)

   Martalicjo, znamy, znamy Twoje typy. Ciekawe czy dziewczyny wystartują.

   Usuń
 3. Dobre typy. Wszystkie znam i czytam. A szafę Tosi uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Makóweczki wymiatają! Dobrze, że MM wzięła jednak udział.

  OdpowiedzUsuń
 5. Byciem po prostu bio nie wygrywa się konkursów... Całe szczęście, że jednak nie biorę udziału :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...