18 października 2014

Rybka lubi pływać

Wiem, że tytuł dzisiejszego wpisu, biorąc pod uwagę specyfikę naszego bloga, może się wydawać nieco kontrowersyjny. Ale pasuje jak mało który, dlatego zostaje :)
Z własnego doświadczenia, jak również z obserwacji poczynionych wśród rodziny i znajomych wynika, że w większości polskich domów dzieci kąpią ich tatusiowie. I chwała im za to!Owszem - bywa tak, że mama zamiast korzystać z chwili wolnego - musi być w pełnej gotowości niczym asystentka magika, z tą różnicą, że zamiast z szerokim uśmiechem na twarzy wręczać czarny kapelusz (z którego potem wyskakuje zaskoczony królik), podaje co rusz: a to ręcznik, a to płyn do kąpieli, a to oliwkę. Ale nie bądźmy drobiazgowe - polscy mężczyźni odwalają za nas kawał dobrej roboty ;)


Osobiście przeżyję nawet to, że w trakcie kąpieli Helen leży na dnie twardej wanny a z wody wystaje jej tylko czubek nosa. To nic, że uszy zamoczone a każdy ruch rąk powoduje, że dziecko zalewa się wodą - są piski, radosne machanie kończynami, zaś łazienka po takiej kąpieli przypomina pomieszczenie, przez które przeszła powodziowa fala kulminacyjna.
W ostatnim czasie dołączyły do nas przemiłe rybki, które sprawiają, że kąpiel trwa znacznie dłużej. Właściwie to nie rybki - to HydroStwory! Świetne dla malutkich łapek Helen, jak i większych rączek Mikołaja. Nie toną, przyciągają wzrok ślicznymi intensywnymi kolorami, nie nasiąkają wodą i są łatwe w utrzymaniu. Nie trzeba ich nawet karmić!

Kuku, pytałaś kiedyś jak oszczędzać wodę. Jeśli dotarłaś do końca tego wpisu spróbuj teraz zapomnieć o HydroStworach ;)3 komentarze:

 1. czyżby ten wpis powstał w porze kąpania dzieci? ;) gdzie rybki do kupienia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpis powstał po kąpieli, ale zdjęcia jak najbardziej w trakcie :) Hydrostwory to prezent, ale tu więcej informacji o rybkach: http://www.hydrostwory.pl/index.php

  OdpowiedzUsuń
 3. Poniżej info od producentra.

  Duże, pojedynczo pakowane Hydrostwory można kupić w poniższych sklepach:
  - www.jokomisiada.pl
  - www.bibabu.pl
  - www.pikinini.pl
  Po wpisaniu w danym sklepie w wyszukiwarce hasła "hydrostwory" pokazują sie dostępne modele, można odnaleźć je również w zakładkach "do kąpieli".

  Bezpośrednio u producenta dostępne są też MINI KOMPLETY (nie ma ich na razie w sprzedaży internetowej) oraz pojedyncze sztuki HYDROSTWORÓW.
  Zamówienie należy złożyć na stronie www.hydrostwory.pl, w zakładce "Napisz do nas".
  W treści e-maila należy podać ilość sztuk, KOMPLET MINI albo nr katalogowy POJEDYNCZEGO HYDROSTWORA, adres dostawy i dane do faktury.
  Cena KOMPLETU MINI to: 25 zł + koszt dostawy
  Cena POJEDYNCZEGO DUŻEGO HYDROSTWORA to: 22 zł + koszt dostawy

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i każde pozostawione słowo :)
Kuku & Cui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...